Voetbal was altijd een mannensport maar ook de vrouwen lieten zich niet onbetuigd. Al in 1971 werd er voor het eerst en wel via het parochieblad over damesvoetbal gesproken. In 1983 werd een enquêteformulier van de KNVB over meisjesvoetbal met “nog niet haalbaar bij Schoonebeek” beantwoord. Op 17 juni 1985 was er een gesprek tussen bestuur en Karin Ambergen over het oprichten van damesvoetbal. Na functies als begeleiding en trainingstijden te hebben ingevuld werd het dameselftal opgegeven voor de competitie en speelden ze in oktober 1985 hun eerste wedstrijd.

Tegenwoordig zijn de vrouwen een structurele en actieve tak van de vereniging. We hebben momenteel één vrouwenteam acterend in de vierde klasse en twee 7×7-teams op de vrijdagavond. Daarnaast voetballen ook bij de jongere jeugd diverse meisjes. In juni 2010 vierde het vrouwenvoetbal hun vijfentwintigjarig jubileum. In het seizoen 2021/2022 werd de vrouwen 1 en 2 kampioen in de vijfde klasse.

 

Selectie V.V. Schoonebeek Vrouwen Senioren 1 

Seizoen 2021/2022

Volkers Administraties & Consultans

Volkers Administraties & Consultans

Tenue Sponsor

De technische staf bestaat uit:

Trainer:
Niek Weitering, Mischa Katuin, Dion Hoogenboom & Tim Slomp

Leider:
Harry Huser

Assistent-Scheidsrechter:
Paul Steffens & Jorn Wenneker

Op de foto:

Achterste rij v.l.n.r.: Paul Steffens (ass. scheidsrechter), Lizanne Blaauwgeers-Visscher, Kirsten Steffens, Lynn Imming, Isolde Schepers, Robin Smeman, Joyce Schepers, Babeth Huser, Liz Möhlmann, Nikita Rooze, Charnelle Uneken, Rosa Heijnen, Kelly Levelink en Niek Weitering (trainer).

Middelste rij v.l.n.r.: Mischa Katuin (trainer), Jorn Wenneker (ass. scheidsrechter), Winda Levelink-Schans, Jenny Steffens-Emming, Edelin Silvania, Sanne Boxem, Merel Schepers, Michelle Prenger, Rianne Wessel, Jeanine Heijnen, Sharon Striper, Daniek Striper, Nynke Striper, Leona Kuipers-Brüning, Chantal Veenstra-Visscher, Harry Huser (leider) en Dion Hoogenboom (trainer).

Zittend v.l.n.r.: Jessica Nijhoff, Dewi Hoogenberg, Manon Möhlmann, Anne-Fleur Huser, Rosalie Huser, Meike Steffens, Anouk Steffens, Alyssa Uneken, Romée Eikens, Myrna Stoeten, Ellis Jager en Noa Eikens.

Op de foto ontbreken Marjet Huser-Schnoing, Dorien Herbers-Volkerts, Moniek Klein Stapel en Esmee Huser.