Informatievoorziening v.v. Schoonebeek en SWB

RTV Drenthe is gestopt met het aanbieden van sporttext via teletekst. TT337 is daarmee historie geworden! Op deze pagina starten we met name met het presenteren van de informatie met betrekking tot wedstrijden; programma en uitslagen. Deze pagina is nog in ontwikkeling.

v.v. Schoonebeek          1/8

PROGRAMMA vv SCHOONEBEEK:

 

zaterdag 21 september
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
SVBO VR1 Schoonebeek VR1 12.30 B.Oosterveld

 

zondag 22 September
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek 1 Sleen 1 14.00 NwS’beek
Sleen 2 Schoonebeek 2 10.00 Sleen
Schoonebeek 3 Erica 5 10.00 NwS’beek

                                  ZATERDAG 28 SEPTEMBER

THUIS
UIT
TIJD/UITSLAG
Schoonebeek VR1 Erica ’86 VR1 14.00 NwS’beek

 

zondag 29 September
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
KSC 1 Schoonebeek 1 14.00 Schoonoord
Schoonebeek 2 HOC 2 11.30 NwS’beek
HOC 3 Schoonebeek 3 10.00 Odoorn

 

B & B Afval Recycling BV
Tel: 0591-745 425 | www.bbrecycling.nl

v.v. Schoonebeek          2/8

PROGRAMMA JEUGD SWB:

 

ZATERDAG 28 september
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
SWB JO19-1 Bargeres JO19-1 15.00 NwS’beek
SWB JO17-1 Drenthina JO17-1 15.00 Weiteveen
SWB MO17-1 VRIJ
SWB JO15-1 DZOH JO15-4 13.00 NwS’beek
HHC JO13-2G SWB JO13-1G 11.00 Hardenberg
NWVV/Titan JO12-1 SWB JO12-1 09.00 NwWeerdinge
SWB JO11-1 DKB JO11-1G 10.00 NwS’beek
ACV MO11-1 SWB MO11-1 09.00 Assen
SWB JO10-1 EHS 85 JO10-1 09.30 Weiteveen
Drenthina JO9-3 SWB JO9-1 11.00 Emmen
Klazienaveen JO8-3 SWB JO8-1G 08.30 Klazienaveen
Mussel JO8-2 SWB JO8-2G 10.30 Mussel

 

Fiets-shop Harry Roosken
Tel: 0591 – 301 601

v.v. Schoonebeek          3/8

PROGRAMMA JEUGD SWB:

 

ZATERDAG 21 september
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
NWVV/Titan JO19-1 SWB JO19-1 13.30 NwWeerdinge
NWVV/Titan JO17-1 SWB JO17-1 10.15 NwWeerdinge
SWB MO17-1 VRIJ
De Weide JO15-3G SWB JO15-1 13.00 Hoogeveen
Noorscheschut JO13-1 SWB JO13-1G 09.30 Noordscheschut
SWB JO12-1 Roswinkel JO12-1G Naar Za 14-12
SWB JO11-1 Twedo JO11-3 10.00 NwS’beek
SWB MO11-1 Winsum MO11-1 09.30 Weiteveen
SWB JO10-1 VRIJ
SWB JO9-1 Vios (O) JO9-1 09.00 NwS’beek
SWB JO8-1G EHS ’85 JO8-1 09.30 Weiteveen
SWB JO8-2G Bargeres JO8-3 09.00 NwS’beek

 

Bouwbedrijf Striper en Zonen BV
0524-542351

v.v. Schoonebeek          4/8

Schoonebeek 1 selectie tegen Sleen 1:

Aanwezig 12.30 uur

Bart 06 – 15 15 39 58

Gasthof Brand – Twist 0049-115808608
www.gasthof-brand-emsland.de
gasthof-brand@web.de

v.v. Schoonebeek          5/8

Schoonebeek 2 selectie tegen Sleen 2:

Vertrek 8.30 uur

William 06 – 43 50 91 86

Bouwbedrijf Herbers BV
0524-541550

v.v. Schoonebeek          6/8

Schoonebeek 3 selectie tegen Erica 5:

Aanwezig 9.00 uur

Chiel-Jan Lohuis
Maurice Beerlink
Eduard Bos 
Jeffrey Bosch
Stefan Hans
André Herbers
Werner Hoorman
Lars Kamps
Matthijs Lambers
Bob Lohuis
Peter Maatje
Dennis Möhlman
Daniel Roosken
Jordy Schepers
Patrick Scherpen
Robert Scherpen
Peter Striper
Jesper Swieters
Luuk Wemhoff
Rik Wenneker

Wouter: 06 – 138 407 06

Joldersma Wonen Schoonebeek
www.joldersma-wonen.nl

v.v. Schoonebeek          7/8

PROGRAMMA 7X7

 

VRIJDAG 20 september
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek 35+1 Weiteveense Boys 35+1 19.30 Erica
Schoonebeek 35+1 Klazienaveen 35+1 20.00 Erica
Erica 35+1 Schoonebeek 35+1 20.30 Erica
Angelslo VR3 Schoonebeek VR2 19.30 NwS’beek
Schoonebeek VR2 BDE VR4 19.50 NwS’beek 
Sleen VR1 Schoonebeek VR2 20.10 NwS’beek
Schoonebeek VR2 SVBO VR2 20.50 NwS’beek

 

Cafe Bargerveen Nieuw Schoonebeek
0524-223863

v.v. Schoonebeek          8/8

VOORBEREIDINGSSCHEMA SENIOREN V.V.SCHOONEBEEK SEIZOEN 2019 / 2020

  • Zaterdag/zondag 21/22 september 2019 Eerste competitiewedstrijd

 

Bohr Instrument Services BV
.