Informatievoorziening v.v. Schoonebeek en SWB

RTV Drenthe is gestopt met het aanbieden van sporttext via teletekst. TT337 is daarmee historie geworden! Op deze pagina starten we met name met het presenteren van de informatie met betrekking tot wedstrijden; programma en uitslagen. Deze pagina is nog in ontwikkeling.

v.v. Schoonebeek          1/8

PROGRAMMA VV SCHOONEBEEK

 

 

Zondag 19 Januari
THUIS UIT

TIJD/

UITSLAG

Wijster 1 Schoonebeek 1 4 – 2
Schoonebeek 2 Dalen 3 1 – 3

 

DINSDAG 21 JANUARI (OEFEN)

THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Twedo 1 Schoonebeek 1 2 – 1

 

ZATERDAG 25 JANUARI

THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Twedo/SVV ’04 VR1 Schoonebeek VR1 14.30 Nw Adam

 

ZONDAG 26 JANUARI

THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek 1 Titan 1 14.00 Nw S’beek
Gasselt.veen 2 Schoonebeek 2 11.00 Gasselt.veen
Schoonebeek 3 VRIJ

 

B & B Afval Recycling BV
Tel: 0591-745 425 | www.bbrecycling.nl

v.v. Schoonebeek          2/8

PROGRAMMA SWB:

 

ZATERDAG 1 Februari
THUIS UIT

TIJD/

UITSLAG

NWVV/Titan JO19-1 SWB JO19-1 13.30 Nw Weerdinge
Noordscheschut JO17-1 SWB JO17-1 Naar 21-03
OldeVeste 54 / Steenwijk  MO17-2 SWB MO17-1 10.30 Steenwijk
Angelslo JO15-1 SWB JO15-1 09.00 Emmen
SWB JO13-1G SVBO JO13-1 11.00 Weiteveen
SWB JO12-1 Sleen JO12-1 11.30 Nw S’beek
SWB JO11-1 Klazienaveen JO11-3 09.30 Weiteveen
SWB MO11-1 FC Assen 11.00 Weiteveen
SWB JO10-1 Angelslo JO10-1 09.00 Nw S’beek
SJS JO9-1 SWB JO9-1 09.00 Stadskanaal
Raptim JO8-5 SWB JO8-1G 09.00 Coevorden
SWB JO8-2G CEC JO8-2 09.30 Weiteveen

Fiets-shop Harry Roosken
Tel: 0591 – 301 601

v.v. Schoonebeek          3/8

PROGRAMMA DAMES ZAALTOERNOOI:

EINDSTAND:

1. GRAMSBERGEN

2. UNION MEPPEN

3. NKVV/GERMANICUS/CSVC

4. VV SCHOONEBEEK

5. TWEDO/SVV ’04

 

TOPSCOORDER

ELLEN (GRAMSBERGEN)

 

MINST GEPASEERDE KEEPER

ALYDE (GRAMSBERGEN)

 

TOTO

VV SCHOONEBEEK

 

Bouwbedrijf Striper en Zonen BV
0524-542351

v.v. Schoonebeek          4/8

Schoonebeek 1 selectie tegen Titan 1 op 26-1 om 14.00 uur

Aanwezig: 12:45

 

Bart 06 – 15 15 39 58

Gasthof Brand – Twist 0049-115808608
www.gasthof-brand-emsland.de
gasthof-brand@web.de

v.v. Schoonebeek          5/8

Schoonebeek 2 selectie tegen Gasselternijveen op 26-1 om 11.00 uur

Vertrek: 9:15 uur

 

William 06 – 43 50 91 86

Bouwbedrijf Herbers BV
0524-541550

v.v. Schoonebeek          6/8

Schoonebeek 3 selectie:

 

Wouter 06 – 13 84 07 06

Joldersma Wonen Schoonebeek
www.joldersma-wonen.nl

v.v. Schoonebeek          7/8

ZAALSCHEMA OSSEHAL

 

DATUM TEAM TIJD
Wo 22-01 JO11 18.00-19.00
Do 23-01 JO15 18.00-19.00
Vr 24-01 JO19 18.00-19.00
Za 25-01

JO13

VACANT

14.00-15.00

15.00-16.00

Zo 26-01

VACANT

VACANT

10.00-11.00

11.00-12.00

Wo 29-01 JO15 18.00-19.00
Do 30-01 JO17 18.00-19.00
Vr 31-01 MO11 18.00-19.00
Za 01-02

JO8-1&2

JO9&JO10

14.00-15.00

15.00-16.00

Zo 02-02

MO11

MO17

10.00-11.00

11.00-12.00

Wo 05-02 JO8-1&2 18.00-19.00
Do 06-02 JO9&JO10 18.00-19.00
Vr 07-02 MO11 18.00-19.00
Za 08-02 JO15 14.00-16.00
Zo 09-02

JO17

JO19

10.00-11.00

11.00-12.00

Als je gebruik wilt maken van de vacante uren, 18.00-19.00neem dan contact op met Jeroen Schwieters (06-12612082) of Peter Striper (06-29081679)

Cafe Bargerveen Nieuw Schoonebeek
0524-223863

v.v. Schoonebeek          8/8

AGENDA NIEUW SCHOONEBEEK

  • 1 & 2 februari 2020, Bazar bij cafe Bargerveen
  • 15 februari, Sportolympiade
  • 6 juni 2020, 12 Apostelentoernooi
  • 13 & 14 juni 2020, Activiteitenweekend
  • 20 juni 2020, Medewerkersdag
  • 17 t/m 19 juli 2020, Volksfeest Nieuw Schoonebeek

 

 

 

Bohr Instrument Services BV

WWW.bohrbv.com