Informatievoorziening v.v. Schoonebeek en SWB

RTV Drenthe is gestopt met het aanbieden van sporttext via teletekst. TT337 is daarmee historie geworden! Op deze pagina starten we met name met het presenteren van de informatie met betrekking tot wedstrijden; programma en uitslagen. Deze pagina is nog in ontwikkeling.

v.v. Schoonebeek          1/8

BEKERPROGRAMMA SCHOONEBEEK :

ZATERDAG 19-9
Schoonebeek VR2 Schoonebeek  VR1 Uitgesteld
Schoonebeek VR1 Raptim VR1 5 – 2

 

ZONDAG 20-9
Ruinerwold 1 Schoonebeek 1 2 – 2
Schoonebeek 2 Gieten 3 1 – 0
SVBO 2 Schoonebeek 3 4 – 2
Dalen 4 Schoonebeek 4 Uitgesteld

 

ZATERDAG 26-9
Schoonebeek VR1 Nieuw Balinge VR1 14.00 Nw S’beek
SCN VR1 Schoonebeek VR2 10.00 Nieuwlande

 

ZONDAG 27-9
Schoonebeek 1 Sleen 1 14.00 Nw S’beek
HODO 2 Schoonebeek 2 10.30 Holl.veld
Schoonebeek 3 SVBC 2 10.00 Nw S’beek
Schoonebeek 4 Zandpol 2 12.00 Nw S’beek

B & B Afval Recycling BV
Tel: 0591-745 425 | www.bbrecycling.nl

v.v. Schoonebeek          2/8

PROGRAMMA SWB:

ZATERDAG 19-9
SWB JO19-1 Erica JO19-1 Naar 15-10
Valthermond JO17-1 SWB JO17-1 8 – 0
SWB JO15-1 Drenthina JO15-1 1 – 6
Ter Apel ’96 JO13-1 SWB JO13-1 Naar 30-09
SWB JO12-1 VRIJ
SWB JO11-1 Klazienaveen JO11-2 7 – 7
SWB JO10-1 Bargeres JO10-1 Uitgesteld
SWB JO9-1 Raptim JO9-2 22 – 5
SWB JO8-1 DZOH JO8-3 2 – 7

Fiets-shop Harry Roosken
Tel: 0591 – 301 601

v.v. Schoonebeek          3/8

PROGRAMMA SWB:

 

ZATERDAG 26-9
Dwingeloo JO19-1 SWB JO19-1 14.30 Dwingeloo
SWB JO17-1 FC Coevorden JO17-2 13.00 Nw S’beek
Ter Apel ’96 JO15-1 SWB JO15-1 09.00 Ter Apel
SWB JO13-1 Vrij
SWB JO12-1 Ter Apel ’96 JO12-1 11.00 Nw S’beek
CEC JO11-2G SWB JO11-1 09.30 Emmer Compascuum
Zwartem.Boys JO10-1 SWB JO10-1 09.00 Zwartemeer
Klazienaveen JO9-2 SWB JO9-1 10.30 Klazienaveen
Bargeres JO8-1G SWB JO8-1G 09.15 Emmen

Bouwbedrijf Striper en Zonen BV
0524-542351

v.v. Schoonebeek          4/8

Selectie Schoonebeek 1 tegen Ruinerwold:

Vertrek:  11:30 uur

Jeffrey Berens
Martin Berens (K)
Johan Bos
Jordy Bosch
Jesse Bosman
Niek Huser
Justin Katuin
Tim Slomp
Mike Stam
Leon Steffens
Rene Streuer
Niek Weitering
Stefan Eising (K)
Twan Steffens
Jan Willem Wubkes

 

 

Gasthof Brand – Twist 0049-115808608
www.gasthof-brand-emsland.de
gasthof-brand@web.de

v.v. Schoonebeek          5/8

Selectie Schoonebeek 2 tegen Gieten 3:

Aanwezig: 10.15 uur

Rob Koers (K)
Jorik Harbers
Sven Schepers
Ruben Schwieters
Thomas Schwieters
Chiel Steffens
Mart Wubbels
Casper Stoffers
Martin Dirkes
Mischa Katuin
Justin Heijne
Stan Heegen
Dion Hoogenboom
Dennis Striper
Niels Striper

Bouwbedrijf Herbers BV
0524-541550

v.v. Schoonebeek          6/8

Selectie Schoonebeek 3 tegen SVBO 2:

Vertrek: 08:45uur

Chiel Jan Lohuis
Peter Striper
Ralph Levelink
Jesper Swieters
Eduard Bos
Bob Lohuis
Dennis Mohlmann
Jeffrey Bosch
Jorn Wenneker
Maurice Beerlink
Sander Wubbels
Chris Veelenturf
Patrick Scherpen
Stefan Hans
Werner Hoormann
Patrick Heijnen

 

 

 

Joldersma Wonen Schoonebeek
www.joldersma-wonen.nl

v.v. Schoonebeek          7/8

PROGRAMMA 35+ & VR2

 

VRIJDAG 25-9
Schoonebeek 35+1 CSVC 35+1 19.30 Coevorden
Schoonebeek 35+1 Germanicus 35+1 20.00 Coevorden
Raptim 35+1 Schoonebeek 35+1 20.30 Coevorden

 

 

VRIJDAG 25-9
Schoonebeek VR1 SVV ’04 VR1 19.30 Schoonebeek
Dalen/DSC VR1 Schoonebeek VR1 20.00 Schoonebeek
Schoonebeek VR1 Zandpol VR1 20.30 Schoonebeek
DSC ’65 VR1 Schoonebeek VR1 21.30 Schoonebeek

Cafe Bargerveen Nieuw Schoonebeek
0524-223863

v.v. Schoonebeek          8/8

AGENDA NIEUW SCHOONEBEEK

  • Juli 2021, Volksfeest Nieuw Schoonebeek 

Bohr Instrument Services BV

WWW.bohrbv.com