Informatievoorziening v.v. Schoonebeek en SWB

RTV Drenthe is gestopt met het aanbieden van sporttext via teletekst. TT337 is daarmee historie geworden! Op deze pagina starten we met name met het presenteren van de informatie met betrekking tot wedstrijden; programma en uitslagen. Deze pagina is nog in ontwikkeling.

v.v. Schoonebeek          1/8

PROGRAMMA vv SCHOONEBEEK:

donderdag 14 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Angelslo 1 Schoonebeek Onder 23 20.00 Emmen

 

zaterdag 16 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek VR1 Erica ’86 VR1 14.00 Nw S’beek

 

zondag 17 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek 1 VRIJ
Schoonebeek 2 VRIJ
Schoonebeek 3 VRij

 

dinsdag 19 November (oefen)
THUIS
UIT
TIJD/UITSLAG
DKB 1 Schoonebeek 1 20.00 De Krim

 

zaterdag 23 November
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Klazienaveen VR2 Schoonebeek VR1 12.00 Klazienaveen

 

zondag 24 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Schoonebeek 1 Sweel 1 14.00 Nw. S’beek
Stadskanaal 3 Schoonebeek 2 10.00 Stadskanaal
Schoonebeek 3 Sweel 4 10.00 Nw S’beek

 

B & B Afval Recycling BV
Tel: 0591-745 425 | www.bbrecycling.nl

v.v. Schoonebeek          2/8

PROGRAMMA JEUGD SWB:

 

ZATERDAG 23 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
SWB JO19-1 SVBC JO19-1G 15.00 NwS’beek
SWB JO17-1 DZOH JO17-3 15.00 Weiteveen
NKVV/Protos MO17-1 SWB MO17-1 10.30 Dalerpeel
SWB JO15-1 Klazienaveen JO15-3G 13.00 NwS’beek
SWB JO13-1G Germanicus/CSVC JO13-1G 11.00 NwS’beek
SWB JO12-1 DVC ’59 JO12-1 11.30 NwS’beek
De Treffer ’16 JO11-1 SWB JO11-1 11.00 2e Exloermond
Asser Boys MO11-1 SWB MO11-1 11.30 Assen
Klazienaveen JO10-3 SWB JO10-1 09.45 Klazienaveen
SWB JO9-1 DVC ’59 JO9-1 09.00 NwS’beek
DZOH JO8-2 SWB JO8-1G 09.00 Emmen
Drenthina JO8-G SWB JO8-2G 09.00 Emmen

 

Fiets-shop Harry Roosken
Tel: 0591 – 301 601

v.v. Schoonebeek          3/8

PROGRAMMA JEUGD SWB:

 

ZATERDAG 16 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Sweel JO19-1 SWB JO19-1 14.30 Zweeloo
Klazienaveen JO17-2 SWB JO17-1 14.15 Klazienaveen
SWB MO17-1 Twedo MO17-1 10.30 Weiteveen
SWB JO15-1 NKVV/Protos JO15-1G Naar di. 26-11
SWB JO13-1G Gramsbergen JO13-1 11.00 Nw S’beek
SVV ’04 JO12-1 SWB JO12-1 10.30 Schoonebeek
SWB JO11-1 Angelslo JO11-1 10.00 Nw S’beek
SWB MO11-1 ACV MO11-1 09.30 Weiteveen
SWB JO10-1 Bargeres JO10-1 09.30 Weiteveen
SVBC JO9-1 SWB JO9-1 09.00 Barger Compascuum
Raptim JO8-4 SWB JO8-1G 09.00 Coevorden
DZOH JO8-4 SWB JO8-2G 09.00 Emmen

 

Bouwbedrijf Striper en Zonen BV
0524-542351

v.v. Schoonebeek          4/8

Schoonebeek onder 23-selectie tegen Sc Angelslo:

Aanwezig 18:45 uur (wedstrijd begint om 20:00 uur)

1 Stefan Eising
2 Sven Schepers
3 Casper Stoffers
4 Niek Weitering
5 Niels Striper
6 Jordy Bosch
7 Stan Heegen
8 Jeffrey Berens
9 Leon Steffens
10 Jesse Bosman
11 Chiel Steffens
12 Niels Jonker
13 Dennis Striper
14 Justin Heijne
 

Peter van der Weide: 06-46503729

Gasthof Brand – Twist 0049-115808608
www.gasthof-brand-emsland.de
gasthof-brand@web.de

v.v. Schoonebeek          5/8

Schoonebeek 2 selectie tegen Stadskanaal 3:

Vertrek 8:15

 

William 06 – 43 50 91 86

Bouwbedrijf Herbers BV
0524-541550

v.v. Schoonebeek          6/8

Schoonebeek 3 selectie tegen Sweel 4:

Aanwezig 09:00

 

Wouter: 06 – 138 407 06

Joldersma Wonen Schoonebeek
www.joldersma-wonen.nl

v.v. Schoonebeek          7/8

PROGRAMMA 7X7

 

VRIJDAG 1 november
THUIS UIT TIJD/UITSLAG
Erica 35+1 Schoonebeek 35+1 2 – 3
Schoonebeek 35+1 Weiteveense Boys 35+1 1 – 0
Klazienaveen 35+1 Schoonebeek 35+1 3 – 1
Schoonebeek VR2 Angelslo VR3 0 – 1
Sleen VR1 Schoonebeek VR2 0 – 2
Schoonebeek VR2 SVBO VR2 3 – 0
BDE VR4 Schoonebeek VR2 2 – 1

Cafe Bargerveen Nieuw Schoonebeek
0524-223863

v.v. Schoonebeek          8/8

AGENDA NIEUW SCHOONEBEEK

  • 18 november 2019, Algemene ledenvergadering
  • 22 november 2019, Bliksemactie Sint Willehadus Groep
  • 1 & 2 februari 2020, Bazar bij cafe Bargerveen
  • 9, 10 & 11 januari 2020, Krat’81 zaalvoetbaltoernooi
  • 6 juni 2020, 12 Apostelentoernooi
  • 13 & 14 juni 2020, Activiteitenweekend
  • 20 juni 2020, Medewerkersdag
  • 17 t/m 19 juli 2020, Volksfeest Nieuw Schoonebeek

===================================================

AGENDA ALGEMENE LEDENVERGADERING 18 NOVEMBER

AANVANG: 20.00 UUR KLUPHOES VV SCHOONEBEEK

1 OPENING

2 NOTULEN 29-10-2018

3 SECRETARIAATSVERSLAG 2018/2019

4 FINANCIEEL VERSLAG 2018/2019

5 VERSLAG KASCOMMISSIE

6 VASTSTELLING CONTRIBUTIE

7 BESTUURSVERKIEZING:

Aftredend en herkiesbaar: Peter Striper
Aftredend en herkiesbaar: Bob Lohuis

(Tegen)kandidaten dienen door tenminste 10 leden
en 10 dagen vòòr aanvang van de ledenvergadering
schriftelijk bij de secretaris kenbaar worden gemaakt.

8 MEDEDELINGEN:

9 RONDVRAAG

10 SLUITING

Bohr Instrument Services BV

WWW.bohrbv.com