Vandaag werden tijdens de vrijwilligersdag twee van onze vrijwilligers nadrukkelijk in het zonnetje gezet. Bennie Conen en Herman Gerdes werden namelijk benoemd tot erelid van onze vereniging ❗

Beide mannen zetten zich al decennialang in voor jouw, onze en hun club 💚❤️💚. We kennen ze voornamelijk van hun verdiensten in de kantine ook al zijn ze allebei ook in en langs het veld actief geweest. Bennie Conen is al jaren veel bezig met het wel en wee in en rondom de kantine. Herman is vooral druk en gastvrij geweest achter de bar. Beiden waren aangenaam verrast met deze waardering vanuit de vereniging.

Bennie en Herman hartstikke bedankt voor jullie inzet in al die jaren voor onze Club !

Kan een afbeelding zijn van 3 mensen, staande mensen en bloem
Kan een afbeelding zijn van 4 mensen, staande mensen en buitenshuis
Kan een afbeelding zijn van 2 mensen, staande mensen en buitenshuis
Kan een afbeelding zijn van 1 persoon, bloem en buitenshuis
Kan een afbeelding zijn van de tekst 'Oorkonde BESTUUR EN LEDEN VAN I.D Srhoonebeek IN VERGADERING BIJEEN, BENOEMEN ToT Erelid Bennie Uonen als blijk van waardering voor uw jarenlange inzet Nieuw Srhoonebeek, 25 juni 2022 HeT BESTUUR 행원의 voorzitter: Richard Eising secretaris: Jeroen Schwieters penningmeester: Ingrid Schulte Falkoe .AILUSSAD-GNGEN'