Namens de scheidsrechtercommissie:
=======================

Beste Scheidsrechters‼️

Inmiddels is het weer de week van de scheidsrechter. Een week waarin de waardering nog meer uitgesproken wordt voor jou als scheidsrechter dan normaal.

Normaliter zou jij een kleine attentie krijgen om de waardering kenbaar te maken. Echter hebben wij dit jaar besloten dit niet te doen in verband met het Corona virus. Ondanks deze omstandigheden is de waardering voor jou als scheidsrechter onverminderd hoog vanuit het bestuur en de rest van de vereniging! Zonder jou zouden er geen wedstrijden gevoetbald kunnen worden daarom vanaf afstand op deze manier:

Bedankt scheidsrechter!🎉
=======================
Meer informatie is te vinden op:https://www.knvb.nl/…/assist-sch…/week-van-de-scheidsrechter

Afbeelding kan het volgende bevatten: de tekst 'KNVB WEEK VAN DE SCHEIDSRECHTER'