Trainingsschema v.v. Schoonebeek en SWB seizoen 2020 – 2021

Dit is het trainingsschema voor het seizoen 2020 – 2021 en deze is voor de SWB-teams door het jeugdbestuur/SWB-commissie met de betreffende trainers afgestemd. Wijzigingen hierin zijn mogelijk als het past qua veldbezetting/trainingen andere teams en na afstemming met de betreffende trainers en het jeugdbestuur/SWB-commissie. Het e-mailadres is jeugd@vvschoonebeek.nl.

Voor de senioren (Schoonebeek 1 t/m 4) en Vrouwen 1 en 2) geldt dat wijzigingen in overleg met de seniorencommissie kunnen.

* maandag 17 augustus start trainingen volgens schema

* zaterdag 22 augustus activiteitendag jeugd v.v. Schoonebeek

* 29/30 augustus, 5/6 en en 12/13 september bekerwedstrijden Schoonebeek en SWB-teams JO13 en ouder

* 5 september competitiestart voor SWB-teams JO12 en jonger

* 19/20 september start competitie voor Schoonebeekteams en SWB-teams JO13 en ouder