Vanavond (dinsdag 4 augustus) starten Schoonebeek 1 en 2 hun voorbereidingen op het seizoen 2020/2021. De voorbereiding bestaat uit trainingen, wedstrijden voor de Sportboxx Regiocup Zuidoost-Drenthe (Schoonebeek 1) en bekerwedstrijden voordat op 20 september de competitie start. Schoonebeek 3 en 4 starten op vrijdag 14 augustus met de trainingen en de vrouwen hebben deze zomer doorgetraind en doen mee aan de zomercompetitie.

De jeugdteams van SWB starten op maandag 17 augustus en het trainingsschema volgt binnenkort. Data voor Schoonebeek 3, 4, vrouwen en SWB-teams:

vrijdag 7 augustus: bekendmaking bekerindelingen

maandag 17 augustus: start trainingen SWB-teams

vrijdag 21 augustus: bekendmaking competitie-indelingen

29/30 augustus, 5/6 september en 12/13 september: bekerwedstrijden

19/20 september: start competitie voor alle teams