De loting voor de eerste editie van de Regio Cup Zuidoost-Drenthe heeft plaatsgevonden. Dit toernooi in de voorbereiding op het nieuwe seizoen wordt georganiseerd door FC 12. FC12 (www.fc12.nl / https://www.facebook.com/fctwaalf) is een initiatief dat inzet op de beleving in het amateurvoetbal. Middels sfeerreportages wordt het amateurvoetbal in beeld gebracht. Clubmensen, supporters, vrijwilligers en wedstrijdbeleving worden onder de aandacht gebracht.

Deze eerste editie vind plaats op dinsdag 11 augustus, zaterdag 15 augustus, dinsdag 18 augustus en de finaledag zal zijn op zaterdag 22 augustus. Het toernooi zal gespeeld worden op de sportparken van de deelnemende verenigingen.

Deelnemende teams
Het deelnemersveld voor deze eerste editie zal bestaan uit: Fc Klazienaveen, vv KSC, NKVV, Sc Zwartemeerse Boys, vv Schoonebeek, Sv Weiteveense Boys, vv Erica ’86 en Drenthina. Schoonebeek zit in poule A met Weiteveense Boys, Drenthina en NKVV