TOT NADER ORDER ZIJN ALLE WEDSTRIJDEN, TRAININGEN, ANDERE GROTE BIJEENKOMSTEN AFGELAST EN IS DE KANTINE GESLOTEN!

Naar aanleiding van de aangekondigde maatregelen door het kabinet heeft de KNVB besloten alle wedstrijden in het amateurvoetbal af te gelasten tot 6 april en dat alle sportclubs in Nederland dicht moeten.

Ook bij v.v. Schoonebeek zijn er dus geen wedstrijden en trainingen, geen grote bijeenkomsten en de kantine is ook dicht. Het vervolg is nog onduidelijk en het is wachten op de (verdere) besluiten en adviezen van het RIVM, overheid en de KNVB.

Wij adviseren om de site en social media van v.v. Schoonebeek in de gaten te houden voor eventuele updates!

Het bestuur

————————————————————————

Informatie van de KNVB:

Informatie van de KNVB (https://www.knvb.nl/…/geen-voetbalwedstrijden-tot-en-met-6-…):

De eerder aangekondigde maatregelen van het kabinet om de verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan, zijn verlengd tot en met 6 april. Dat betekent ook dat er langer niet gevoetbald kan worden in alle Nederlandse competities van het betaald- en amateurvoetbal.

De consequenties voor alle wedstrijden op het veld en in de zaal, bij de mannen, vrouwen en de jeugd, kunnen later bekendgemaakt worden.

Het kabinet heeft vanmiddag tevens bekendgemaakt dat alle sportclubs in Nederland dicht moeten. Dat geldt voor alle sportaccommodaties, dus ook voor de trainingsfaciliteiten en stadions van het betaalde voetbal. Het advies van de KNVB, ECV en CED is om hier uiteraard gehoor aan te geven, alles te sluiten en ook niet collectief te trainen. De KNVB houdt voor de hervatting van de competities rekening met de tijd die de selecties nodig hebben om weer wedstrijdfit te worden.

Informatie van de KNVB:

De eerder aangekondigde maatregelen van het kabinet om de verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan, zijn verlengd tot en met 6 april. Dat betekent ook dat er langer niet gevoetbald kan worden in alle Nederlandse competities van het betaald- en amateurvoetbal.


De consequenties voor alle wedstrijden op het veld en in de zaal, bij de mannen, vrouwen en de jeugd, kunnen later bekendgemaakt worden. Het kabinet heeft vanmiddag tevens bekendgemaakt dat alle sportclubs in Nederland dicht moeten. Dat geldt voor alle sportaccommodaties, dus ook voor de trainingsfaciliteiten en stadions van het betaalde voetbal. Het advies van de KNVB, ECV en CED is om hier uiteraard gehoor aan te geven, alles te sluiten en ook niet collectief te trainen.

De KNVB houdt voor de hervatting van de competities rekening met de tijd die de selecties nodig hebben om weer wedstrijdfit te worden.

Geen fotobeschrijving beschikbaar.