Ongeveer 50 personen waren vanavond in ons Kluphoes bij de jaarlijkse jeugbingo van het jeugdbestuur van v.v. Schoonebeek. Dat waren er minder dan vorige jaren maar de aanwezigen kochten voldoende bingoloten en de kans om te winnen is dan natuurlijk wel groter😉.

Er waren mooie prijzen aangeboden door de sponsoren of gekocht door het jeugdbestuur met het geld wat ook van sponsoren afkomstig is.

Bij de trekking van de jeugdverloting kwam de familie Wittendorp uit de Smidse als eerste uit de melkbus. Zij wonnen de 43 inch Samsung TV. De airpods zijn gewonnen door Sterre van der Meer en de JBL speaker door Miranda Gerdes.

De hoofdprijs van de bingo, de kruiwagen met levensmiddelen, werd gewonnen door Joshmar Steffens.

Alle winnaars gefeliciteerd, Fokke en Wilma voor de bardienst en alle anderen bedankt voor jullie komst en gulheid.

Afbeelding kan het volgende bevatten: 1 persoon, glimlacht, tafel, binnen en eten
Geen fotobeschrijving beschikbaar.
Afbeelding kan het volgende bevatten: 1 persoon, binnen
Afbeelding kan het volgende bevatten: binnen
Afbeelding kan het volgende bevatten: 4 mensen, lachende mensen, zittende mensen, tafel en binnen