Bijna 40 jongens en meisjes uit de teams van v.v. Schoonebeek JO8 t/m SWB J/MO15 streden gistermiddag om de sportieve eer. Verdeeld over 4 teams, Vitesse, Zwolle, Heracles en Twente, gingen ze de strijd aan bij het penalty schieten, kegelspel, mat schieten en het slalomspel.

Door iedereen werd er gescoord, gejuicht, aangemoedigd en gelachen bij alle pogingen om zoveel mogelijk punten te scoren.

Nadat jarenlang Wladimir Vischer op doel stond bij het penalty schieten heeft hij het doelmanschap overgedragen en is het de beurt aan Jelmer Hegeman, keeper van SWB JO15-2 dit seizoen. Natuurlijk was Wladimir nog heel nieuwsgierig hoe zijn opvolger het er vanaf gebracht had, “Hoeveel heeft Jelmer er tegen gehouden?”. 

Bij het eten van patat en een snack werd de eindstand bekend gemaakt:

1. Heracles
2. PEC Zwolle
3. Vitesse
4. FC Twente

Kinderen, jeugdbestuur en iedereen die heeft meegeholpen, bedankt voor jullie inzet!