Samen met Weiteveense Boys wordt er door de KNVB bij voldoende deelname een cursus tot pupillentrainer georganiseerd.

De cursusavonden zijn op 26-2-2018, 12-3-2018, 11-4-2018, 16-4-2018 en 14-5-2018, duren ongeveer vanaf 18:30 – 21:30 en zijn afwisselend in Nieuw Schoonebeek of Weiteveen.

De enige voorwaarden om de cursus te volgen zijn: je bent bij alle avonden aanwezig en lid van v.v. Schoonebeek of Weiteveense Boys. De verenigingen nemen de kosten voor deze cursus voor hun rekening.

Opgave: zo snel mogelijk bij Olaf Gepken 06 370 10 695

Achtergrond van de cursus:
PUPILLENTRAINER
Lijkt het je geweldig om jeugdige voetballers in de leeftijd van 5 tot 13 jaar te trainen en te coachen? Met de opleiding Pupillentrainer leer je hoe je kinderen kunt leren voetballen en plezier te hebben in voetballen.

Wat is er mooier dan kinderen de eerste beginselen van de voetbalsport bij te brengen. Tijdens de cursus Pupillentrainer leer je hoe je kinderen kunnen leren voetballen, hoe je dat aan hen over moet brengen en in training en coaching vorm kan geven.

Concrete onderwerpen die tijdens de cursus aan bod komen zijn: het trainen van jeugdspelers in de verschillende leeftijdsgroepen, kenmerken van de verschillende leeftijdsgroepen, jongens- en meisjesvoetbal en leiding geven aan jeugdspelers.