Schoonebeek is voor het eerst na een paar jaar door naar de kwartfinales van het Protos Weering zaalvoetbaltoernooi. In de sporthal in Erica werd gelijk gespeeld tegen Zandpol (3-3), SVV’04 (0-0) en Sc Erica (1-1) en er werd met 2-1 gewonnen van Erica’86. Hierdoor werd men op basis van het aantal gescoorde doelpunten tweede achter Sc Erica maar voor Erica ’86 in Poule P.

De kwartfinales worden woensdag 27 december vanaf 18:00 uur gevoetbald in de sporthal in Zwartemeer en de tegenstanders in poule E zijn:

Nieuw Buinen, Ter Apel ’96 Hollandscheveld en de Weide.

De nummers 1 en 2 + de vijf beste nummers 3 plaatsen zich voor de halve finales. De uitslagen en stand in deze poule E zijn ook te volgen via http://www.protosweering.nl/41-kwartfinale

Sporthal de Eendracht

De Klinken 8
7894 DH Zwartemeer