In de week van de scheidsrechters heeft vv Schoonebeek extra aandacht aan hun scheidsrechters geschonken.
 
De scheidsrechters werden afgelopen zaterdag aan het eind van de middag uitgenodigd in de kantine voor een bijeenkomst. Niet iedereen kon hierbij aanwezig zijn, maar de opkomst was goed.
 
De scheidsrechters werden geïnformeerd over allerlei zaken m.b.t. tot arbitrage. Ook werd uitgelegd over het convenant t.b.v. arbitrage.
 
De scheidsrechters kregen aan het eind van het vorig seizoen een nieuw scheidsrechters tenue aangeboden. Sommige scheidsrechters hadden hun kleding toen ook ontvangen, maar door omstandigheden kregen enkele scheidrechters hun tenue wat later. Daarom werd tijdens deze bijeenkomst officieel het nieuwe tenue overhandigd. Tevens ontvingen de scheidsrechter een aardigheidje.
 
Samen is er onder een genot van een borrel nog enige tijd nagezeten.
 
Max Bosch, Rob Koers, Ruud Levelink, Tim Mohlmann, Sander Rohling, Daniël Roosken, Frans Schepers, Stijn Schepers, Dillan Schulte, Henrie Schulte, Nick Schulte, Efrem Silvania, Meike Steffens, Niels Striper, Harm Volkerts en Herman Wesseling BEDANKT!
 
Namens het bestuur en de scheidsrechterscommissie.