Jeugdbingo v.v. Schoonebeek wederom geslaagd!

Het jeugdbestuur kan terug kijken op een geslaagde bingo-avond met bijna 60 aanwezigen. Hierbij waren een heel aantal vertrouwde gezichten maar ook een aantal die voor de eerste keer hun geluk beproefden. De 1 slaagde daar beter in dan de ander maar niemand werd met lege handen naar huis gestuurd;).

In totaal werden er 12 ronden en de kolderronde van Jo Heijnen gespeeld (Weten wat de kolderronde is? Dan zul je volgend jaar ook moeten komen!). Het trekken van de bingogetallen was in goede handen bij Eduard Bos en spreekstalmeester Richard Eising verzorgde het omroepen van de getallen.

Een bal was er voor Stijn van der Meer die de meeste loten had verkocht en Bennie Buter ging met de traditionele krooie (=kruiwagen) met levensmiddelen naar huis. Hierbij nogmaals een bedankje voor alle sponsoren die deze avond mogelijk hebben gemaakt!

 

Rond 22:00 trok voorzitter Henk Visscher uit de bijna 2.000 verkochte loten de volgende winnaars:

1e prijs (mini-Ipad):  Esmée Schulte , Europaweg 118

2e prijs (terrasverwarmer): Robert Scherpen, Vierakkers 5

3e prijs (dinerbon): Toon Roosken, Van Eklaan 29

 

Tot volgend jaar, nieuwe ronde = nieuwe kansen!